Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . Červeňák Michal Muž A do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
2 . Danko Jakub Muž A do 39 rokov AC Michalovce Neprijatá
3 . Dobiaš Dávid Muž A do 39 rokov AC Michalovce Neprijatá
4 . Fedič Marek Muž A do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
5 . Macko Martin Muž A do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
6 . Sýkora Miroslav Muž A do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
7 . Urbančík Matúš Muž A do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
8 . Bak Maroš Muž A do 39 rokov Baki team Vranov Prijatá
9 . Frický Vlado Muž A do 39 rokov Bardejov Prijatá
10 . Vavrek Adrián Muž A do 39 rokov Dulova Ves Prijatá
11 . Bak Roman Muž A do 39 rokov Generali run team Prijatá
12 . Holub Viktor Muž A do 39 rokov Klub otužilcov Ľadoborci Žalobin Neprijatá
13 . Hajník Matúš Muž A do 39 rokov KriWo team Jantex Vranov Neprijatá
14 . Magyar Gabriel Muž A do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
15 . Mitník Ján Muž A do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
16 . Rohaľ Ján Muž A do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
17 . Tirpák Matúš Muž A do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
18 . Zvodár Tomáš Muž A do 39 rokov Michalovce Neprijatá
19 . Onofrej Erik Muž A do 39 rokov O5 Bežecký klub Furča Neprijatá
20 . Lörinc Jozef Muž A do 39 rokov O5 BK Furča Košice Prijatá
21 . Torač Peter Muž A do 39 rokov Obec Žalobin Neprijatá
22 . Stohl Richard Muž A do 39 rokov Patriot runners Vranov Prijatá
23 . Škreptač Šimon Muž A do 39 rokov Patriot Vranov Prijatá
24 . Džubara Filip Muž A do 39 rokov PRIMA SH Vranov n.T Prijatá
25 . Giňovska Martina Žena A do 39 rokov ŠK pre Radosť Neprijatá
26 . Illéš Jozef Muž A do 39 rokov Spartan Patriot Team Prijatá
27 . Illéš Martin Muž A do 39 rokov Spartan Patriot Team Slovakia Prijatá
28 . Cerula Marek Muž A do 39 rokov Spartan Patriot Team, Vranov n/T Neprijatá
29 . Kachman Michal Muž A do 39 rokov Vranovske vydry Neprijatá
30 . Pancurák Jaroslav Muž A do 39 rokov Vranovské vydry Prijatá
31 . Torač Peter Muž A do 39 rokov Zalobin Neprijatá
32 . Valo Peter Muž B 40–49 rokov AC Michalovce Prijatá
33 . Ondričko Milan Muž B 40–49 rokov Generali Vranov n/T Neprijatá
34 . Habura Martin Muž B 40–49 rokov Gladiator Michalovce Neprijatá
35 . Peregrim Štefan Muž B 40–49 rokov INTERSPORT Humenné Prijatá
36 . Tóth Mikuláš Muž B 40–49 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
37 . Lipovský Vladislav Muž B 40–49 rokov MBO Strážske Prijatá
38 . Tomko Pavol Muž B 40–49 rokov Rudlov Neprijatá
39 . Varga Jozef Muž B 40–49 rokov Senátor Záborske Prijatá
40 . Ivančo Michal Muž B 40–49 rokov ŠK Banské Prijatá
41 . Kamas Tomáš Muž B 40–49 rokov ŠKP SNV Neprijatá
42 . Prok Ľubomír Muž B 40–49 rokov Vranov nad Topľou Neprijatá
43 . Bezek Anton Muž B 40–49 rokov Zemplínska Široká Prijatá
44 . Jeňo František Muž C 50-59 rokov AC Michalovce Neprijatá
45 . Demčák Ján Muž C 50-59 rokov MBO Strážske Prijatá
46 . Lipovský Vratislav Muž C 50-59 rokov MBO Strážske Prijatá
47 . Smetana Miroslav Muž C 50-59 rokov MŠK Spartak Medzilaborce Prijatá
48 . Juro Jozef Muž C 50-59 rokov OŠK Vinné Prijatá
49 . Pribula Igor Muž C 50-59 rokov PRIMA SH Vranov n.T Neprijatá
50 . Sluka Anton Muž C 50-59 rokov Sačurov Neprijatá
51 . Rácz Štefan Muž C 50-59 rokov ŠK Budimir Neprijatá
52 . Darida Marek Muž C 50-59 rokov Vranov n/T Prijatá
53 . Sabo Gabriel Muž C 50-59 rokov VVS Michalovce Prijatá
54 . Papp Zoltán Muž D nad 60 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
55 . Vargaeštok Gejza Muž D nad 60 rokov MBK Veľké Kapušany Neprijatá
56 . Rada Ladislav Muž D nad 60 rokov MBO Strážske Prijatá
57 . Bačík Peter Muž D nad 60 rokov O5 BK Furča Košice Prijatá
58 . Chovanec Ján Muž D nad 60 rokov Royal caffe Snina Neprijatá
59 . Haburová Michaela Žena E do 39 rokov AC Michalovce Neprijatá
60 . Vavreková Lucia Žena E do 39 rokov Dulova Ves Prijatá
61 . Vargová Anna Žena E do 39 rokov Košice Neprijatá
62 . Pavlovčáková Michaela Žena E do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
63 . Farkašová Alena Žena E do 39 rokov Michalovce Neprijatá
64 . Krištanová Mahuliena Žena F nad 40 rokov Code2B Košice Prijatá
65 . Erdélyi Kollárska Monika Žena F nad 40 rokov Košice Neprijatá
66 . Gedeonová Andrea Žena F nad 40 rokov Košice Neprijatá
67 . Hudáková Iveta Žena F nad 40 rokov MBO Strážske Prijatá
68 . Semanová Zlatka Žena F nad 40 rokov O5 BK Furča Košice Prijatá
69 . Lukačková Jana Žena F nad 40 rokov Rudlov Neprijatá
©2015 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | www.michalovskespravy.sk